0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Sergen Yalçın’a istifa sorusu; “Sorumlusu benim”

  Sergen Yalçın’a istifa sorusu; “Sorumlusu benim”
  Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund’a 5-0 yenildiği maçın akabinde teknik yönetici Sergen Yalçın’dan açıklama geldi.

  Sergen Yalçın, “Kötü bir Şampiyonlar Ligi geçirdik, üzgünüz. 11’e 10 kaldıktan sonra çok daha sıkıntı oldu. Hafta sonunu düşünerek birtakım oyuncuları dinlendirdik. Kendi açımızdan çok ders alacağımız, şapkamızı önümüze alıp düşüneceğimiz bir tablo oldu. İnşallah sonrası daha yeterli olur.” kelamlarına yer verdi.

  BASIN TOPLANTISI

  “Çok güzel kadrolarla oynadık, 10 kişi kaldıktan sonra işler daha da zorlaştı. Kolay yanlışlar yaptık ve kolay goller yedik. Birinci yarıda kolay mağlup olacağımız bir oyun yoktu. Lakin kolay yanlışlar bu tip turnuvalarda cezalandırılır. İstemediğimiz halde bitirdik. Futbolda her şey insanın başına gelebiliyor. Bazen işler zorlaşıyor. Topluluk olarak sıkıntı bir süreçten geçiyoruz. Şampiyonlar Ligi bizi ruhsal olarak etkiledi. İnşallah toparlanırız diye düşünüyorum.”

  İSTİFAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

  Dönem başında bunların olacağını söyleseler, inanmazdık. Geçen sene çok zordu fakat oyuncular mükemmel işler yaptı. Takımımızı güçlendirdik ancak kağıt üstündeki şeyler, alana bazen yansımıyor. Sonuçlar, beden lisanı ve motivasyon olarak ıstıraplar yaşıyoruz. Sorumlusu benim. Bu süreç topluluğa ziyan vermemeli. Buranın sağlıklı kalması gerekiyor, düzgün gitmesi gerekiyor. Şu ana kadar sağlıklı kalmadı. Bizim açımızdan da düzgün gitmiyor. Üzgünüz, bu türlü olmasını istemezdik. Düzgün yerlerde olmak ve kupalar kazanmak isterdik. Şu ana kadar bunu beceremedik. İnşallah toparlarız.

  ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇOK SIKINTI

  “Sanırım birkaç sene Şampiyonlar Ligi’ne direk katılamayacağız. Çok sıkıntı bir tertip, kura çekildiğinde de bunu söyledim. Konuşulacak çok şey var. Fakat şu an bunları konuşmak gerçek olmaz. İşler berbat giderken mazeret üretmek benim üslubum değil. Sorumluluk bana ilişkin. İnşallah en kısa müddette toparlanır.”

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle