0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Sergen Yalçın: ‘Bizim için durum hiç sağlıklı gitmiyor.”

  Sergen Yalçın: ‘Bizim için durum hiç sağlıklı gitmiyor.”

  AJANSSPOR HABER

  Temsilcimiz Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi C kümesinde sonra maçını Almanya’da Dortmund’a karşı oynadı. Müsabaka sonunda Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar…

  Dortmund müsabakası sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sergen Yalçın, “Üzgünüz natürel. Berbat bir Şampiyonlar ligi oldu. Bugün için söylenecek bir şey yok. Kırmızı karttan sonra 11’e 11 güç, 11’e 10 çok daha sıkıntı oldu. Hafta sonu için kimi oyuncularımızı dinlendirdik, kimi oyuncuları 3 gün ortayla oynatmak istemdik. Sonucunda âlâ bir Şampiyonlar Ligi geçirmedik. Kendi şapkamızı önümüze koyup, kendimizi test edeceğimiz bir süreç yaşadık bu dönemde. İnşallah bundan sonra uygun olur.” yorumlarını yaptı.

  ”Zor bir süreçten geçiyoruz”

  Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın’a ”İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?” sorusu geldi Sergen Yalçın, ise şu tabirleri kullandı: “Sezon başında bunların olacağını söyleseler çok inanmazdık herhalde. Zira geçen dönem çok âlâ dönem geçirdi oyuncular, çok güçlü bir dönem geçirdiler ve çok düzgün gayret ettiler. Değerli destekler yaptık, daha da güçlü bir takımımız olur diye düşünüyorduk. Kağıt üzerinde konuşulan şeyler alana yansıdığı vakit bazen o denli olmayabiliyor. Nitekim güzel sonuçlar almıyoruz, makus sonuçlar alıyoruz. Problemli olarak doğal olarak sorumlu benim. Çok mazeret üretecek durumum yok. Bu sürecin katiyetle topluluğumuza ziyan vermesini istemiyoruz. Burada düşündüğümüz tek şey Beşiktaş topluluğu. Buranın uygun gitmesi gerekiyor. Şu ana kadar çok da sağlıklı gitmedi. Bizim de durumumuz çok âlâ görünmüyor nitekim. Üzgünüz olağan. Bu türlü olmasını istemedik, geçen sene üzere kupalar kazanmak isterdik fakat maalesef şu anki duruma gelene kadar bunu beceremedik. İnşallah en kısa müddette toparlanırız diye düşünüyorum.”

  ”İşimiz kolay değil”

  Şampiyonlar Liginde sıfır çeken Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Dortmund müsabakası sonrası basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Yalçın, “Şampiyonlar Ligi çok güç bir kulvar. Kuralar çekildiğinde de söylemiştim. Çok sıkıntı bir tertip, işimiz kolay değil. Konuşulacak çok şey var ancak şu anda bunları konuşmanın çok yanlışsız olduğunu düşünmüyorum zira işler yeterli gitmezken mazeret üretmek benim stilim değil. Burada sorumluluk bana ilişkin.” yorumlarını yaptı.

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle