0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Yılmaz Vural’dan şampiyonluk yorumu! “Trabzonspor’a çok yakışır”

  Yılmaz Vural’dan şampiyonluk yorumu! “Trabzonspor’a çok yakışır”

  Ünlü teknik adam Yılmaz Vural, lig yarışını kıymetlendirdi. Trabzonspor’un ligde yeterli gittiğini söyleyen Vural, “Yeter artık 37 sene oldu. Trabzonspor’a da yakışır bu şampiyonluk. Olsunlar. Daima birebir gruplar şampiyon olacak değil ya” sözlerini kullandı.

  Türk futbolundaki problemler hakkında da konuşan Vural, “Türk futbolunun neresinde ne olduğunu artık yoldan geçen adam da biliyor. Güç bir şey değil. TFF devir dönem galiba Avrupa futbolunda ileride olan İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya üzere ülkelere bakıyor. Fakat bunları uyarlamak lazım. Lakin bu eski tas eski hamam olarak gidiyor. Kimsenin değiştirme niyeti yok” diye konuştu.

  “TRABZONSPOR TRANSFERLERİ HAKİKAT VAKİTTE YAPTI”
  Lig yarışında Trabzonspor’un avantajlı olduğunu söz eden Yılmaz Vural, “Büyük ekipler başından itibaren transferleri yapamadılar. Beşiktaş bekledi bekledi, sonra yaptı. Oyuncular hazır değildi, sakatlıklar oldu. Transfer, tarihi aşikâr olan bir olay. Trabzonspor oyuncu alacak, 1 ay öncesinden konuşup anlaşıyor. Çok yanlışsız şeyler yaptılar ve karşılığını alıyor. Yoksa güç manasında kimsenin kimseden 1 fazla oyuncusu yok. Her şey ortada. Fakat gecikmeler ve yanlış yapılan transferler öbür grupların başını kaygıya soktu. Şu anda çok önemli bir puan farkı var. Alışılmış ki bu fark kapanmaz diye bir şey yok. Tıpkı biçimde Türkiye’de üst üste 2 maç kaybetseniz topluluklar karışıp sorgulamalar başlıyor. Mesela Hatayspor son periyotta art geriye birkaç maç kaybetti, dayanılmaz işler yapan Ömer hoca tartışılmaya başlandı. Sabır yok, bekleme yok, uzun vadeli düşünme yok, planlama yok. O yüzden sorun oluyor” diyerek kelamlarını sürdürdü.

  “TRABZONSPOR GÜZEL GİDİNCE İÇERİDEKİ BİRTAKIM BİREYLER RAHATSIZ OLUYOR”
  Ligde dorukta âlâ bir puan farkı yakalayan Trabzonspor’un çok yanlışsız vakitte kongre yaptığının da altını çizen Yılmaz Vural, “Trabzonspor o denli vakitte kongre yaptı ki, idare sorunu da yok şu anda. Bu da büyük avantaj. Ben Trabzon’da çalıştım. Oradaki en büyük sorun, kadro âlâ gittiği vakit kendi içindeki kimi beşerler rahatsız oluyor ve ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Umarım bu da olmaz. Kâfi artık 37 sene oldu. Trabzonspor’a da yakışır bu şampiyonluk. Olsunlar. Daima birebir ekipler şampiyon olacak değil ya” açıklamasını yaptı. Vural son olarak her kadro için kendisinin isminin gündeme gelmesiyle ilgili soruya “Telefonum simitçi kardeşimde bile var. Muhtaçlığı olan arayabilir. 112 acil gibi” sözlerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle