0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  BEŞİKTAŞ HABERLERİ – Sergen Yalçın siyahla beyaz gibi! İşte düşüşün altındaki nedenler

  BEŞİKTAŞ HABERLERİ – Sergen Yalçın siyahla beyaz gibi! İşte düşüşün altındaki nedenler

  Beşiktaş’taişler berbat gitmeye devam ederken, teknik yönetici Sergen Yalçın için yapılan tenkitlerin dozu da her geçen gün artmaya devam ediyor. Siyah-beyazlılar geçtiğimiz dönem Sergen Yalçın liderliğinde G.Saray’ın 3’te bir, F.Bahçe’nin ise yarı bütçesiyle ikili kupayı müzesine götürdü.

  Futbolculuğu vaktinde olduğu üzere teknik yöneticiliğinde de doğuştan gelen yetenekleri olduğu belirtilen ve tam takviye verilen Sergen Yalçın ise bugünlerde tenkitlerin bir numaralı gayesi durumunda. Pekala geçmişten bugüne neler yaşandı:

  Geçensezon egzersizlerde ne yapılmasını istediğini şahsen kendisi gösteren Sergen Yalçın, bu dönem ise ne frikik çalışmalarında, ne orta pası egzersizlerinde şahsen yer almıyor.
  Ersin’ide, Montero’yu da basın toplantılarında eleştirdi, fakat hak ettikleri vakit da forma vermekten çekinmedi. Bu dönem ise “Bu yenilginin sorumlu ben değilim” cümlesini bile sarf etti.

  Geçtiğimizyıl sorunu olan oyuncularına sonuna kadar art çıktı. Topluluğa, taraftara hatta idareye bile ezdirmedi. Bu dönem ise birkaç kere sahip çıktı, sonra onu da bıraktı.
  Gençoyunculara ağabeylik yaptı, nasihatler verdi, kendi gençliğinde yaptığı yanılgıları yapmamaları için daima uyardı. Bunu yapmaya hala devam ediyor. Fakat ortada bir irtibat sorunu olduğu gerçeği var, ama Sergen hoca bunu bir türlü ortadan kaldıramadı.

  Herzaman kelamını esirgemeyen, hatta “Hepinizden daha yetenekliyim” diyecek kadar esprili bir yaklaşım bile kullanan başarılı çalıştırıcının bu devirde yüzü neredeyse hiç gülmüyor, kimseyle şakalaşmıyor, hatta uzak kalmayı tercih ediyor.
  Tümbu gelişmelerin akabinde Beşiktaş, Avrupa’ya 1 puan bile alamadan veda ederken, şampiyonluk yarışında ise rakiplerinin çok gerisinde kaldı.

  İSTİFA SAVI
  Almanya’dan İstanbul’a dönen Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın moralinin bir oldukça bozuk olduğu ve yakın etrafına istifayı dillendirdiği öğrenildi. Teknik yönetici Yalçın’ın hafta sonu oynanacak Kayseri maçı öncesi misyonu bırakma fikri olduğu sav edilirken; siyah-beyazlı taraftarının teknik yönetici Yalçın’ı toplumsal medyada yaptıkları paylaşımlarla istifaya davet etmesinin de hocayı çok üzdüğü belirtildi.

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle