0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Denizlispor’un 55. yıl gecesinde 3 forma rekor fiyata satıldı

  Denizlispor’un 55. yıl gecesinde 3 forma rekor fiyata satıldı

  Tarih boyunca birçok muvaffakiyete imza atan Denizlispor , kuruluşunun 55. yıl dönümünü coşkuyla kutladı. Bir otelde gerçekleştirilen kutlamada Coşkun Sabah sahne alırken, sevenlerden ağır iştirak gerçekleşti. Geceye özel hazırlanan ve Denizlispor’un kuruluş tarihi olan 1966 tane forma ise satışa sunuldu. 1, 20 ve 1966 numaralı formalar açık artırmaya çıkarılarak rekor bedelle satıldı. 100 bin TL’ye 1966 numaralı formanın sahibi Pamukkale Belediye Lideri Avni Örki, 100 bin TL’ye 1 numaralı formanın sahibi Zafer Katrancı olurken, 200 bin TL ile 20 numaralı formanın sahibi Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan oldu. Programda ayrıyeten tesislerde yapılması planlanan müze projesi de görüntü ile tanıtıldı.

  “Görev almanın gurunu yaşıyorum”

  Kulübe dayanak olan herkese teşekkür eden Denizlispor İdare Heyeti Lideri Mehmet Uz, “Türkiye’de fair play mükafatına layık görülen Denizlispor’umuzda 55. yıl idare konseyi üyeleri ile birlikte vazife almanın gurunu yaşıyorum. Sizlere Denizlispor ile ilgili bir görüntü izletmek isterim. Kulübümüzü kuranlar başta olmak üzere bugüne kadar vazife alıp ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sıhhat, afiyet ve uzun ömürler dilerim. Katılımınızdan ötürü herkese farklı başka teşekkür ediyorum” dedi.

  “Denizlispor kurulduğu günden itibaren zorluklarla ve hoşluklarla yoluna bugüne kadar devam etti”

  Ekibin başarılarından bahseden Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan, “Kurulduğu günden bugüne kadar kim dayanak verdiyse Allah razı olsun. Onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Hakkı rahmete kavuşanlara da rahmet diliyorum. Allah yerlerini cennet etsin. Tabi ki spor aslında geçmişimizi, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlere çok büyük bir taraf veren, çok büyük bir etken kazandıran bir davranıştır. Spor aslında bir disiplindir. Spor aslında bir kurallar bütünüdür. Tabi ki birçok spor kulübümüz var. Onlar da birlikte güçleniyorlar. Tabi ki Denizlispor’un göz kamaştıran muvaffakiyetleri var. Avrupa’da çok muvaffakiyet elde etmiş Denizlispor’umuz vardır. Fakat tabi ki vakit zaman zorluklar, yokuşlar ve inişler var. Denizli’nin horozu Denizlispor’un simgesidir. O horozun da kuyruğuna baktığınız vakit kuyruğun rengi yeşil ve siyahtır. Sevdiğimiz horozun rengi yeşil-siyah ve biz baktığımız vakit siyah karanlık günleri; yeşil ise baharı, hoşlukları hatırlatıyor. Denizlispor kurulduğu günden itibaren zorluklarla ve hoşluklarla yoluna bugüne kadar devam etti. Hepinize başka farklı teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

  İHA

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle