0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ahmet Ağaoğlu: “Trabzonspor’un başaramayacağı hiçbir şey yok”

  Ahmet Ağaoğlu: “Trabzonspor’un başaramayacağı hiçbir şey yok”
  Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, teknik yönetici Abdullah Avcı’nın samimiyeti, isteği, uğraşı, emeği ile futbolcularının tutkusu ve taraftarların isteği birleşince önder bir ekibin ortaya çıktığını belirtti.

  Ağaoğlu, Trabzonspor mecmuasındaki yazısında, daima birlikte büyük sevinçler yaşadıkları, umutlu ve memnun anlarının çoğunlukta olduğu bir yılı daha geride bırakmak üzere olduklarını belirtti.

  Bir evvelki yılın tüm insanlığı tesiri altına alan pandemi şartlarından bir nebze olsun sıyrıldıkları, ‘normalleşme’ yolunda birkaç adım daha katettikleri bir yıl olduğunu vurgulayan Ağaoğlu, “Elbette ki bu süreçte acılarımız, hüzünlerimiz ve kayıplarımız da oldu. Fakat tüm bunlara karşın Trabzonspor ailesi olarak birbirimize kenetlenmiş bir biçimde büyümeye ve yürümeye devam ediyoruz.” tabirini kullandı.

  Ağaoğlu, 2018 yılının Nisan ayından bugüne dek kararlılıkla uyguladıkları ekonomik disiplin sayesinde 2021 yılında da sağlıklı ödeme istikrarına sahip Türkiye’nin az kulüplerinden biri olmayı sürdürdüklerini kaydederek şöyle devam etti:

  “Her şeye karşın küresel olarak tüm bölümlerin etkilendiği, futbolun da bundan hissesini aldığı pandemi şartlarında ödeme rutinini bozmayan, gelir-gider istikrarında sapma yaşanmayan, bugünü ve yarınını yanlışsız planlamış bir Trabzonspor var. Buna bağlı olarak da sportif manada daima yükseliş trendine sahip bir futbol kadromuz var. Teknik yöneticimiz Abdullah Avcı’nın samimiyeti, isteği, çabası ve emeği ile futbolcularımızın tutkusu ve taraftarlarımızın dileği birleşince önder bir kadro ortaya çıktı.”

  Ağaoğlu, “Bugün dünyanın beş büyük ligi ortasında ‘tek’ olmayı başaran ve amacına ilerleyen, ekonomik, sportif ve altyapısından üst yapısına kadar büyüyen, güçlenen ve mefkureleri doğrultusunda yürüyen bir Trabzonspor var.” sözünü kullanarak, şunları kaydetti:

  Daima birlikte bunun keyfini çıkartalım. Formalarımızı giyelim, bayraklarımızı alalım, kombine yahut biletlerimizle stadyumdaki koltuklarımızda bu hoş günlerin keyfini daima birlikte yaşayalım. Önümüzde uzun bir süreç, önümüzde haftalar, aylar ve hatta mevsimler var. Tüm bu süreç boyunca yeniden geçmişte olduğu üzere yan yana olalım, biz bize olalım ve kenetlenelim. Unutmamalıyız ki birbirine sıkıca kenetlenmiş büyük Trabzonspor ailesinin başaramayacağı hiçbir zafer, kazanamayacağı hiçbir uğraş, ulaşamayacağı hiçbir tepe yoktur.”

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle