0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Recep Niyaz: “Ligi birinci 5’te bitirebiliriz”

  Recep Niyaz: “Ligi birinci 5’te bitirebiliriz”
  Ligin birinci 15 haftasında ekibini 13 müsabakada yalnız bırakmayan orta saha oyuncusu Recep Niyaz, 12 müsabakada birinci 11’de forma bahtı buldu.

  Alanda grubu için 1011 dakika gayret eden Recep, son oynanan maçta Göztepe deplasmanında kadrodaki birinci golünü kaydetti. Recep Niyaz, AA muhabirine, genç yaşta futbola başladığını ve bunun hem avantajını hem de dezavantajını yaşadığını söyledi.

  Denizlispor’dan sonra uygun ve kurumsal bir kulübe geldiğini tabir eden Recep, “Elbette bu süreçten sonra çok âlâ performans gösterip öteki yerlerde oynamak isterim lakin buraya gelirken her zamanki önceliğimiz bu kadrosu uygun yerlere getirebilmek, muvaffakiyetler elde etmek.” dedi.

  Kadro için her vakit elinden gelinin fazlasını yapmaya çalıştığını ifada eden Recep, şöyle devam etti:

  “Kötü olduğum maçlar kesinlikle oldu lakin hiçbir vakit berbat çaba etmeye çalışmadım. Elimden geldiği kadar alanda her şeyimi vermeye çalışıyorum lakin performans manasında kâfi olduğuma inanmıyorum. Lig uzun maraton ve bu mühlet içinde performans manasında kadroya çok daha yeterli katkı sunacağıma inanıyorum. Hem oyun hem de skor manasında uzun maraton var ve çok daha düzgününü yaparım diye düşünüyorum.”

  Grubun yerinden mutlu değil

  Recep Niyaz, ligde gruplarının hak ettiği yerde olduğuna inanmadığını ve daha üst sıralarda olmaları gerektiğini söz etti.

  Yeterli bir kadro, teknik takım ve idareye sahip olduklarına belirten Recep, şunları kaydetti:

  Ben buraya gelirken bu kadronun maksatlarının farkındaydım. Topluluk, teknik grup ve futbolcu kalitesi manasında ligi uygun bir yerde bitireceğine inandığım bir grup. Bunun olmaması için hiçbir sebep yok. Her manada kâfi olduğumuzu düşünüyorum. Elbette devre ortasında gelen olur giden olur. Bunu teknik grubumuz ve idare belirler. Ben bu grubun ligin sonunda birinci 5 içerisinde bitireceğine inanıyorum zira genel manada baktığımız vakit başka kulüplere kıyasla ziyadesiyle artımızın olduğuna inanıyorum.”

  “Burada her an mutluyum”

  Recep Niyaz, gruptaki dostluk ve arkadaşlık ortamının çok âlâ olduğunu söyledi.

  Kimseyle en küçük bir pürüz dahi yaşamadığını belirten Recep, “Beklediğimden çok daha düzgün bir ortama geldim. Buralara gelirken daima dezavantaj yaşar mıyım diye düşündüm lakin gördüğüm ortam çok üst seviye. İkili alakalar manasında hiç meşakkat yaşamadım. Kısa müddette çok müspet şeyler yaşadım. İlerleyen vakitte bunun çok daha düzgün olacağın inanıyorum. Tesislere ve konutuma giderken her an memnunum.” sözlerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle