0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Bursaspor’dan Adana Demirspor’a İsmail Çokçalış reaksiyonu

  Bursaspor’dan Adana Demirspor’a İsmail Çokçalış reaksiyonu

  AJANSSPOR HABER

  Bursaspor, kulüple tek taraflı olarak kontratını fesheden ve Adana Demirspor ile anlaşan İsmail Çokçalış transferine yaptığı açıklama ile reaksiyon gösterdi. İşte ayrıntılar…

  Bursaspor, şu biçimde açıklama yaptı:

  Adana Demirspor’a transfer olduğu açıklanan Çokçalış hakkında Bursaspor, ”12 yaşında girdiği altyapımızda yetişerek A ekibimize yükselmiş, Ümit Ulusal Ekibimizde yer almış profesyonel futbolcu İsmail Çokçalış’ın Adana Demirspor Kulübü ile kontrat imzalamış olduğunu internet siteleri ve toplumsal medya haberlerinden öğrenmiş bulunuyoruz” açıklaması yapıldı.

  İsmail Çokçalış’ın geçmişte, “Beni bugünlere getirmiş topluluğumdan borcumu ödemeden asla ayrılmayacağım. Kulüp menfaatlerine olan tüm görüşmeleri, transferimi istekli kulüplerle yürütebilirsiniz” dediği savunulurken, “Bu içerikli fikrini tekraren idaremize deklare etmiştir. Kulübümüz de birçok Muhteşem Lig kulübüyle transfer görüşmesi yürütmüş, son olarak bir Harika Lig kulübüyle anlaşmıştır. Lakin bu basamaktan sonra oyuncu kulübümüzle irtibatını kesmiştir. Şu anda kontrat imzalamış olduğu kulüple kulübümüzün rastgele bir görüşmesi münasebetiyle mutabakatı olmamıştır. Yeniden oyuncumuzun kulübümüzle mevcut mukavelesindeki fesihi de yasal mevzuata uygun biçimde gerçekleştirilmemiştir” açıklamasını yapılarak şu tabirlere devam edildi.

  Bursaspor, şu sözlerle açıklamayı sonlandırdı: “Bu etapta gerek oyuncunun gerekse Adana Demirspor Kulübü’nün hiçbir harici görüşme ve muahede talebini kabul etmeyeceğiz. Kelam konusu olay idare konseyimizce çok ayrıntılı olarak değerlendirilecektir. Yapılacak kıymetlendirme sonucunda da öncelikle kulüp manevi şahsiyetinin korunması emelli tüm yasal yollara başvurulacaktır.”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  maç izle

  canlı maç izle

  beinsports izle

  taraftarium24 izle

  justintv izle

  bedava izle

  trgool izle

  maç yayınları

  mobil maç izle

  nba izle

  hd maç izle

  taraftarium24

  şampiyonlar ligi maç izle