0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Abdullah Avcı’dan Marek Hamsik kararı!

  Abdullah Avcı’dan Marek Hamsik kararı!

  Hırvatistan müsabakasında sakatlanarak oyundan çıkan Marek Hamsik’in MR’ı bugün çekilecek. İleride daha büyük sakatlık olmaması ismine teknik yönetici Abdullah Avcı’nın başarılı orta alana Fenerbahçe maçında misyon vermesi beklenmiyor.

  Trabzonspor’un Fenerbahçe ile oynayacağı maç öncesi teknik direktör Abdullah Avcı’nın gözü kulağı Marek Hamsik’ten gelecek habere çevrilmiş durumda. Slovakya Ulusal Grubu’nda art adalesinden sakatlanan ve bugün Trabzon’da MR’ı çekilecek olan oyuncunun kesin durumunun burada aşikâr olacağı bildirildi.

  Lakin Hamsik ile yapılan ön görüşmede alınan haberler iç açıcı olmadı. 34 yaşındaki oyuncunun ağrılarının olduğunu söylediği ve bunun üzerine de teknik yönetici Abdullah Avcı’nın, “Daha uzun soluklu bir sakatlık sürecini doğuracaksa riske gerek yok” dediği belirtildi.

  Bu son gelişme üzerine Avcı’nın, Fenerbahçe maçı için tüm planlarını Marek Hamsik’in oynamaması üzerine yaptığı söz edildi.

  TAKIMA ALTYAPIDAN DESTEK

  Pazar günü alanında Fenerbahçe’yi ağırlayacak olan Trabzonspor’da sakatlık kâbusu yaşanıyor. Bordo-mavili ekibin son yaptığı idmana sakatlıkları bulunan Dorukhan Toköz, Koita, İsmail Köybaşı ve Abdulkadir Parmak katılmazken, Serkan Asan ise ekipten farklı koşu yaptı. 

  Marek Hamsik’in de yer aldığı sakat oyuncu sayısı 6’ya ulaşırken teknik yönetici Abdullah Avcı’nın işi epey zorlaştı. Başındaki ülkü 11’de daima değişimlere gitmek zorunda kalan Avcı’nın 21 kişilik kadroyu oluşturması için ise altyapıdan destekler yapabileceği öğrenildi.

  KAYNAK: SABAH
  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları