0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  BAL’da yeni dönem kuraları çekildi

  BAL’da yeni dönem kuraları çekildi
  2021-2022 dönemi Bölgesel Amatör Lig (BAL) kura ve fikstür çekimi İstanbul’da yapıldı.

  Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya nazaran, TFF Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki kura çekimi TFF Lider Vekili ve Amatör İşler Konseyi Lideri Ali Düşmez tarafından gerçekleştirildi.

  Burada açıklamada bulunan Ali Düşmez, salgın sürecinin başından itibaren amatör ligleri oynatma gayretinde olduklarını belirterek, “120 bin maça ulaşmış bir tertibi yürütmeye çalışıyoruz. Pandeminin başladığı mart ayından itibaren TFF ve TAASK’ın tek fikri bu liglerin oynatılması tarafındaydı. Tahminen 100 yılda, 200 yılda olabilecek bir olay pandemi ve amatör topluluğumuzu da etkiledi.” tabirlerini kullandı.

  260 kadro uğraş edecek

  Bölgesel Amatör Lig’de bu dönem 260 grup uğraş edecek.

  Her biri üç farklı kümeden oluşan 9 bölgede toplam 27 kümede çabalar yapılacak.

  Küme karşılaşmaları çift devreli lig metoduna nazaran yapılacak. Her bölgede küme birincisi olan 3’er grup, kendi bölgelerindeki küme birincileri ile tarafsız bir alanda tek devreli lig tarzına nazaran karşı karşıya gelecek. Bölge Birinciliği Play-off karşılaşmaları sonunda 9 ekip TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

  BAL’da küme karşılaşmaları 30-31 Ekim tarihlerinde başlayacak ve 27 Mart 2022 tarihinde sona erecek. Bölge birinciliği karşılaşmaları ise 9-17 Nisan tarihleri ortasında düzenlenecek.

  İLGİLİ GÖRÜNTÜ

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları