0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ: Kaan Ayhan’da sona doğru! O tarihte…

  BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ: Kaan Ayhan’da sona doğru! O tarihte…

  Geçtiğimiz dönem ikili şampiyon unvanının sahibi olan Beşiktaş, yaz transfer periyodunda takımını yıldız isimlerle güçlendirdi. Sakatlıklar sonrası büyük problem çeken siyah-beyazlılar, bilhassa yerli alternatifinde büyük zorluk yaşadı. Kara Kartal ulusal yıldız Kaan Ayhan’ı gündemine alırken, o tarihte ise imza attırmak istediği öğrenildi. | Beşiktaş haberleri (BJK spor haberi)

  Beşiktaş’ta Kaan Ayhan operasyonu yavaş da olsa ilerliyor. Siyah-beyazlılar Kaan için Sassuolo’ya yaptığı 2.5 milyon euro’luk birinci teklife olumsuz yanıt alırken, İtalyanlar dönem başında 6.5 milyon euro istedikleri ulusal oyuncunun 4 milyon euro altına satılmasının kelam konusu olmadığı yanıtını verdiler; fakat kapıyı da kapatmadılar.

  Fotomaç’ın haberine nazaran; Görüşmeler yapmak için bir takvim belirlenmesini teklif ettiler. Maksat en geç kasım ayı içinde Kaan için transfer görüşmelerini bitirmek ve resmi açıklamayı yapmak.

  Beşiktaş 2.5 milyon euro’nun üzerine sayı koymak istemiyor. Tezlere nazaran Sassuolo’nun hayali ise 4 milyon euro. Lakin iki tarafın bonuslarla işi bitireceği önemli formda konuşuluyor.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları