0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  “Boupendza’dan sonra gol sorunu yaşamıyoruz”

  “Boupendza’dan sonra gol sorunu yaşamıyoruz”
  Harika Lig grubu Atakaş Hatayspor’un teknik yöneticisi Ömer Erdoğan, dönem öncesinde bütün ligleri ayrıntılı biçimde inceleyip sistemlerine uyacak oyuncularla temasa geçerek transferleri erken bitirmeye çalıştıklarını, bunda da büyük oranda başarılı olduklarını söyledi.
  Ligde 16 puanla 4. sırada bulunan bordo-beyazlı kadronun teknik yöneticisi Erdoğan, ulusal maç ortasından evvel deplasmanda 2-0’la alınan Yeni Malatyaspor galibiyetinin kadroya moral olduğunu lisana getirdi.
  Kadrosu oyun içinde oluşabilecek her türlü duruma karşı hazırlamaya çalıştıklarını anlatan Erdoğan, şöyle konuştu:
  “Fiziksel olarak dönem başını güzel geçirdik. Zati daima aklımızda ligin 4-5 haftası biraz problem olabileceği vardı. Ondan sonra ise hem ahenk sorunu hem de oyuncuların fizik durumu yeterli olduğunda bu türlü futbol ve sonuçlar bekliyorduk. Birinci haftalarda aldığımız âlâ sonuçlar süreyi daha da kısalttı. Her maçı tek tek kıymetlendiriyoruz. Tek tek hazırlanıyoruz. Dönem çok uzun. Daha çok kuvvetli maçlar oynayacağız. Bu sebeple önümüzdeki birinci maçı en kuvvetli maç olarak görüyoruz.”
  Erdoğan, kadronun transfer siyaseti hakkında bilgi vererek, muhtemel ayrılıklara karşı evvelce hazırlık yaptıklarını da anlattı.
  Yılbaşından itibaren daha evvel izledikleri oyuncuları tekrar gözden geçirmeye başladıklarını belirten Erdoğan, kelamlarını şöyle sürdürdü:
  “Bütün ligleri teknik grubumuzla birlikte çok ayrıntılı biçimde inceledik. Sonra oyun sistemimize uyabilecek oyuncularla erken temasa geçip transferi erken bitirmeye çalıştık. Bunda da büyük oranda başarılı olduk. Dönem bittiğinde ortamızdan ayrılacak oyuncular katılaştığında öbür planlarımızı devreye sokarak idaremizin de çok çabuk davranmasıyla oyuncuları takıma kattık. Bu hususta idaremize tekrar teşekkür ediyoruz. Her mevkiye nazaran belirlediğimiz kriterler var. Onları çok ayrıntılı biçimde inceliyoruz. Şayet isteklerimize karşılık veriyorsa, sonra şayet araştırabiliyorsak karakteriyle ilgili de inceleme yapıp ekibe ahenk sağlayacak oyuncuları takımımıza katmaya çalışıyoruz.”
  Kadroda gol atma sorunu yaşanmıyor
  Geçen yılın gol hükümdarı Aaron Boupendza’dan sonra ekibin atak çizgilerinde sorun yaşamadığına dikkati çeken Erdoğan, “Boupendza’dan sonra gol sorunu yaşamıyoruz. Ligin en fazla gol atan ve en az gol yiyen ekibiyiz. Demek ki hakikat şeyler yapıyoruz. Ona asist yapan, yardımcı olan arkadaşlarımız vardı. Biz geçen dönem da bu dönem da kadro oyunuyla uğraş eden manzara veriyoruz. Bu dönem atılan gollerde dağılım çok farklı değil. Bu sene de çok bireyle farklı goller attık.” diye konuştu.
  Erdoğan, gruplarının ligdeki sıralamasından mutlu olduklarını söz ederek, “Allah’a şükür, bulunduğumuz nokta hak ettiğimiz nokta. Hiçbir maçı tesadüfen kazanmadık. Kazandığımız her maçta daha âlâ oynayan, daha fazla duruma giren bizdik.” dedi.
  “Başarıyı birlikte elde ediyoruz”
  Teknik yönetici olarak mesleğinin başında olduğunu aktaran Erdoğan, geçen dönem birinci kere Muhteşem Lig tecrübesi yaşadığını belirtti.
  Erdoğan, kendisinin ön planda olduğunu lakin muvaffakiyetin takım ruhu ile geldiğini anlatarak, şunları söz ettİ.
  “Bu bir takım işi, burada benim çok çalışan ve kendini her vakit yenileyen yardımcı hocalarım var. Başarıyı birlikte elde ediyoruz. Alışılmış bize burada güvenen başta onursal liderimiz Lütfü Savaş ve idare konseyi üyelerimize teşekkür ediyoruz. Onların yanımızda olması, bize güvenmesi bizi daha da motive ediyor. Bunun bir de futbolcu tarafı var. Siz çok çalışırsınız lakin futbolculara kendinizi inandıramazsanız ya da inandığınız yolda futbolcular yanınızda olmazlarsa maalesef başarısız olursunuz.”
  “Burada daha yapacak şeylerimiz var”
  Kendisiyle ilgili çıkan transfer tezlerine da değinen Erdoğan, şunları kaydetti:
  “Tabii ki söylentiler her vakit oluyor. Bu doğal bizi memnun ediyor, gururlandırıyor. Hakikat yolda olduğumuzu gösteriyor. Burada 2 yıl kontratımızı uzattık. Burada daha yapacak şeylerimiz var. Çok huzurlu bir ortamda çalışıyoruz. İdareyle ahenk içerisinde, hürmet içerisinde arkadaşlığımız bizi muvaffakiyete götürüyor. Futbolda yarının ne olacağını bilemiyorsunuz lakin bizim şu anki planımız bu dönemi uygun bitirip önümüzdeki dönem daha da sağlıklı bir dönem geçirmek. Başımızdaki şey şu an büsbütün bunlar.”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları