0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Cicaldau yanıtladı: Galatasaray’a transfer olsun isterim

  Cicaldau yanıtladı: Galatasaray’a transfer olsun isterim

  Galatasaray’da forma giyen Alexandru Cicaldau, Rumen basınına açıklamalarda bulundu.

  Digi Sport’a konuşan kelamlarına Galatasaray’a transfer sürecini anlatarak başladı.

  ‘Galatasaray’da hayalimi yaşıyorum’

  Alexandru Cicaldau, “Galatasaray taraftarlarının daha evvel birçok kere görüntüsünü izlemiştim lakin yaşadıklarım, hayal ettiklerimin çok ötesinde. Taraftar çok tutkulu. Galatasaray’da düşümü yaşıyorum zira her şey olağanüstü; taraftarlar, idman tesisleri, antrenman, soyunma odasındaki atmosfer, yemek, yaşadığım yer” dedi ve ekledi:

  Kadro arkadaşları Alex diye çağrıyor…

  “Taraftarlar beni Cicaldau olarak çağırıyor lakin ismimi yanlışsız formda söylemeleri sıkıntı. Kadro arkadaşlarım ise kulüpte ve soyunma odasında beni Alex diye çağırıyorlar.”

  ‘Galatasaray’da aile ortamı var’

  Arda Turan, Muslera, Feghouli ve Babel’e geçmişte hayran olduğunu söyleyen Cicaldau, “Galatasaray’da deneyimli futbolcular bana karşı sıcak davrandı. Bu durum beni sahiden çok etkiledi. Ekipteki arkadaşlarımdan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bana birinci geldiğim günden itibaren çok sıcak yaklaştılar, hepsi 10 numara beşerler hakikaten. Galatasaray’da aile ortamı var.” tabirlerini kullandı.

  ‘Morutan’ın transferi ikimize de yaradı’

  Morutan’ın Galatasaray’a transfer olmasının kendisini olumlu istikamette etkilediğini söyleyen Rumen futbolcu, “Morutan’ın transferi ikimize de yaradı. Birbirimizi genç yaşlarımızdan beri tanıyoruz, artık daha da yakınız. Ortamızda 2 blok var, birlikte dışarı çıkıp yemek yiyoruz. Marsilya maçı durduğunda yanına gidip daha evvel hiç yaşamadığımız tecrübeleri birlikte yaşadığımızı ona söyledim. O maçta da tribünde çok fazla Türk taraftar vardı.” açıklamasında bulundu.

  ‘Andrei Ivan’ın transfer olmasını isterim’

  Muvaffakiyetinin sırrını çalışmak olarak nitelendiren Alex Cicaldau, Craiova’dan Andrei Ivan’ın Galatasaray’a transfer olmasını istediğini söyledi.

  Andrei Ivan, Craiova’da bu dönem 8’i birinci 11, 9 karşılaşmda oynadı ve 2 de gol attı.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları