0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçe Beko’da Ali Muhammed’e yeni vazife

  Fenerbahçe Beko’da Ali Muhammed’e yeni vazife
  Fenerbahçe Beko’nun efsane oyuncusu Ali Muhammed, muvaffakiyetle dolu sporculuk mesleği sonrası sarı-lacivertli kulübe hizmet etmeye devam edecek.

  Ali Muhammed yapılan muahedeye nazaran “Fenerbahçe Beko A Grup Kişisel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak vazife yapacak.

  Ssarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama: “Adını basketbol tarihimize altın harflerle yazdırmış olan Ali Muhammed, başarılarla dolu sporculuk mesleğinin akabinde, erkek basketbol organizasyonumuzun idari takımında yer alarak Fenerbahçe basketboluna hizmet etmeye devam edecek.

  Kulübümüz ile Ali Muhammed ortasında yapılan mutabakata nazaran pahalı ismimiz, “Fenerbahçe Beko A Ekip Ferdî Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak şubemizde misyon yapacaktır.

  Mesleği boyunca birçok genç atlete ve sportmen adayına ilham kaynağı olmuş Ali Muhammed, erkek basketbol şubemizdeki yeni misyonunda hem altyapı ekiplerimizde hem de Fenerbahçe Koleji Safiport takımımızda genç atletlerimizin donanım ve mental gelişimi için gerekli uyumu sağlayacak.

  Birebir vakitte Fenerbahçe Beko A Kadrosu’nda oyuncuların kişisel gelişimi için teknik takımımızda değerli bir misyon üstlenecek olan Ali Muhammed; basketbol birikimini, “bireysel gelişim antrenörü” rolü altında kullanacak.

  Yeni misyonu için İstanbul’a gelen Ali Muhammed, bu akşam 20.45’te başlayacak UNICS Kazan çabası için salonumuzda olacak ve kendisi için maç öncesinde bir merasim düzenlenecek.

  Ali Muhammed’i taraftarlarımızla birlikte bir defa daha karşılayacağımız bu özel aktifliğin başlangıç saati 20.15’tir. Uğraş için salonumuzda olacak taraftarlarımızın, aktiflik saatini dikkate alarak salona giriş yapmaları kıymetle rica olunur.

  Ali Muhammed’in yeni misyonunun yanı sıra altyapı ekiplerimizdeki ve Fenerbahçe Koleji Safiport takımımızdaki yapılanmanın ayrıntılarına ait önümüzdeki periyotta bir basın toplantısı düzenlenecek ve toplantı tarihi hakkında basın mensuplarımız ilerleyen günlerde bilgilendirilecektir.”

  İLGİLİ GÖRÜNTÜ

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları