0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Hatayspor’da muvaffakiyet, dönem öncesi yanlışsız planlamayla geldi

  Hatayspor’da muvaffakiyet, dönem öncesi yanlışsız planlamayla geldi

  Ligde 16 puanla 4. sırada bulunan bordo-beyazlı ekibin teknik yöneticisi Erdoğan, AA muhabirine, ulusal maç ortasından evvel deplasmanda 2-0’la alınan Yeni Malatyaspor galibiyetinin ekibe moral olduğunu lisana getirdi.

  Ekibi oyun içinde oluşabilecek her türlü duruma karşı hazırlamaya çalıştıklarını anlatan Erdoğan, şöyle konuştu:

  “Fiziksel olarak dönem başını düzgün geçirdik. Aslında daima aklımızda ligin 4-5 haftası biraz zahmet olabileceği vardı. Ondan sonra ise hem ahenk sorunu hem de oyuncuların fizik durumu düzgün olduğunda bu türlü futbol ve sonuçlar bekliyorduk. Birinci haftalarda aldığımız uygun sonuçlar süreyi daha da kısalttı. Her maçı tek tek kıymetlendiriyoruz. Tek tek hazırlanıyoruz. Dönem çok uzun. Daha çok güçlü maçlar oynayacağız. Bu sebeple önümüzdeki birinci maçı en güçlü maç olarak görüyoruz.”

  Erdoğan, ekibin transfer siyaseti hakkında bilgi vererek, muhtemel ayrılıklara karşı evvelce hazırlık yaptıklarını da anlattı.

  Yılbaşından itibaren daha evvel izledikleri oyuncuları tekrar gözden geçirmeye başladıklarını belirten Erdoğan, kelamlarını şöyle sürdürdü:

  “Bütün ligleri teknik takımımızla bir arada çok ayrıntılı halde inceledik. Sonra oyun sistemimize uyabilecek oyuncularla erken temasa geçip transferi erken bitirmeye çalıştık. Bunda da büyük oranda başarılı olduk. Dönem bittiğinde ortamızdan ayrılacak oyuncular katılaştığında öbür planlarımızı devreye sokarak idaremizin de çok çabuk davranmasıyla oyuncuları takıma kattık. Bu mevzuda idaremize tekrar teşekkür ediyoruz. Her mevkiye nazaran belirlediğimiz kriterler var. Onları çok ayrıntılı biçimde inceliyoruz. Şayet isteklerimize karşılık veriyorsa, sonra şayet araştırabiliyorsak karakteriyle ilgili de inceleme yapıp gruba ahenk sağlayacak oyuncuları takımımıza katmaya çalışıyoruz.”

  Kadroda gol atma sorunu yaşanmıyor

  Geçen yılın gol hükümdarı Aaron Boupendza’dan sonra grubun hamle çizgilerinde sorun yaşamadığına dikkati çeken Erdoğan, “Boupendza’dan sonra gol sorunu yaşamıyoruz. Ligin en fazla gol atan ve en az gol yiyen kadrosuyuz. Demek ki yanlışsız şeyler yapıyoruz. Ona asist yapan, yardımcı olan arkadaşlarımız vardı. Biz geçen dönem da bu dönem da ekip oyunuyla gayret eden manzara veriyoruz. Bu dönem atılan gollerde dağılım çok farklı değil. Bu sene de çok bireyle farklı goller attık.” diye konuştu.

  Erdoğan, ekiplerinin ligdeki sıralamasından şad olduklarını söz ederek, “Allah’a şükür, bulunduğumuz nokta hak ettiğimiz nokta. Hiçbir maçı tesadüfen kazanmadık. Kazandığımız her maçta daha âlâ oynayan, daha fazla duruma giren bizdik.” dedi.

  “Başarıyı birlikte elde ediyoruz”

  Teknik yönetici olarak mesleğinin başında olduğunu aktaran Erdoğan, geçen dönem birinci kere Üstün Lig tecrübesi yaşadığını belirtti.

  Erdoğan, kendisinin ön planda olduğunu lakin muvaffakiyetin grup ruhu ile geldiğini anlatarak, şunları söz ettİ.

  “Bu bir takım işi, burada benim çok çalışan ve kendini her vakit yenileyen yardımcı hocalarım var. Başarıyı birlikte elde ediyoruz. Natürel bize burada güvenen başta onursal liderimiz Lütfü Savaş ve idare şurası üyelerimize teşekkür ediyoruz. Onların yanımızda olması, bize güvenmesi bizi daha da motive ediyor. Bunun bir de futbolcu tarafı var. Siz çok çalışırsınız fakat futbolculara kendinizi inandıramazsanız ya da inandığınız yolda futbolcular yanınızda olmazlarsa maalesef başarısız olursunuz.”

  “Burada daha yapacak şeylerimiz var”

  Kendisiyle ilgili çıkan transfer savlarına da değinen Erdoğan, şunları kaydetti:

  “Tabii ki söylentiler her vakit oluyor. Bu alışılmış bizi memnun ediyor, gururlandırıyor. Yanlışsız yolda olduğumuzu gösteriyor. Burada 2 yıl mukavelemizi uzattık. Burada daha yapacak şeylerimiz var. Çok huzurlu bir ortamda çalışıyoruz. İdareyle ahenk içerisinde, hürmet içerisinde arkadaşlığımız bizi muvaffakiyete götürüyor. Futbolda yarının ne olacağını bilemiyorsunuz lakin bizim şu anki planımız bu dönemi düzgün bitirip önümüzdeki dönem daha da sağlıklı bir dönem geçirmek. Başımızdaki şey şu an büsbütün bunlar.”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları