0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  “Hedefim ulusal takım”

  “Hedefim ulusal takım”
  Harika Lig takımı Adana Demirspor’un stoperi Samet Akaydın, A Ulusal Futbol Ekibi’nde forma giymeyi hedeflediğini söyledi.
  Samet Akaydın, mavi-lacivertli grupla galibiyet serisi oluşturmaya uğraş ettiklerini belirtti.
  Ekip olarak dönemin birinci haftalarında ahenk sorunu yaşadıklarını ve bu sorunu sonraki süreçte aştıklarını anlatan Samet, “İyi oyuncular gelmeye başladı, yeni hocamızın bize verdiği taktikleri alanda daha uygun yapmaya başladık ve inşallah bunun devamı gelir.” dedi.
  Samet, son 4 maçta 3 galibiyet ve bir beraberlik aldıkları serinin kendilerini motive ettiğini vurgulayarak, “Yeni Malatyaspor maçından da galibiyetle ayrılmak istiyoruz, böylelikle serimizi devam ettirmek istiyoruz.” diye konuştu.
  “Adana Demirspor’a uzun yıllar hizmet etmek istiyorum”
  Gayelerini de anlatan 27 yaşındaki savuma oyuncusu, şunları kaydetti:
  “Ben buraya transfer olurken oynamak için alındım fakat birtakım aksaklıklar futbolda oluyor. Kadro düzgün gitti, kadro güzel giderken oynamamak sıkıntı oluyor. Biz de bu süreçte kendimizi bırakmadık, salmadık, çalışmaya devam ettik. Sabırla uğraşıma devam ettim. Buradan öncelikle liderime teşekkür etmek istiyorum, hiçbir vakit bana dayanağını esirgemedi, ‘Sabret, çalışmana devam et.’ dedi. Ben de hakikaten sabırla çalıştım. Bu dönem formayı aldım. Yeni hocamız bana güveniyor ben de ona güveniyorum ve itimadını boşa çıkarmamak için her gün daha çok çalışıyorum. Her maç kendimi daha çok geliştirmek istiyorum, inşallah bunu başaracağım. Adana Demirspor’a uzun yıllar hizmet etmek istiyorum.”
  Ekip olarak birçok muvaffakiyete ulaşmayı hedeflediklerini tabir eden Samet, “Hedeflerimiz var, inşallah bu maksatları sağ salim yerine getiririz. Öncelikle olağan Adana Demirspor. Öncelikli gayem Adana Demirspor’a hoş günler geçirtmek, sonraki gayem ulusal ekip.” halinde konuştu.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları