0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  “Her şey hoş giderse Avrupa’da oynayabilirim”

  “Her şey hoş giderse Avrupa’da oynayabilirim”
  Trabzonspor’un Yunan orta alan oyuncusu Anastasios Bakasetas, bu dönem kıymetli muvaffakiyetler kazanmayı hedeflediklerini söyledi.
  Bakasetas, kulüp mecmuasına yaptığı açıklamada, bu yılın kendileri için çok kıymetli bir dönem olduğunu belirterek, “Bu dönemin sonunda değerli muvaffakiyetler kazanmayı hedefliyoruz. Öncelikli amacım her vakit o muvaffakiyetleri kazanabilmek olacak. Trabzonspor taraftarlarına o memnunluğu verebilmek istiyoruz. Dönem sonunda daima birlikte memnun olmak ve bu amaçları bir arada gerçekleştirebilmek istiyoruz.” dedi.
  Yunan futbolcu, gelecekle ilgili maksatlarını de açıklayarak, “Eğer bu gayeler gerçekleşirse ve işler istediğimiz üzere giderse, şayet Trabzonspor da benden kıymetli bir kazanım sağlayacak olursa olağan ki Avrupa’nın kıymetli ekiplerinden birinde oynamayı hedefleyebilirim. Zira oyuncu olarak ve bir insan olarak her vakit limitlerini görmeyi deneyen, limitlerinin neresi olduğunu öğrenmeye çalışan birisiyimdir. Münasebetiyle da şayet kulüp benden bir kazanım sağlayacaksa ve bir arada muvaffakiyetler kazandıktan sonra ben de Avrupa’nın değerli kulüplerinden birinde oynamayı istiyorum. Lakin her vakit bahsettiğim üzere ben bu kulübün bana verdiği her şeyden ötürü bu kulübe müteşekkirim. Şu an Trabzonspor’ da olmaktan ötürü da çok memnunum lakin dediğim üzere işler istediğimiz üzere giderse her şey hoş giderse ben de bu türlü bir fırsatı deneyebilirim.” yorumunda bulundu.
  “Hedefim her vakit kazanmak”
  Futbolla yaşayan, her vakit futbolu daha düzgün nasıl olabilirim diye düşünen biri olarak kendini tanımlayan Bakasetas, “Hırslı, saha içinde, idmanda yahut her nerede olursa olsun elinden gelenin en uygununu yapmaya çalışan, kadronun gayelerini gerçekleştirmek için yaşayan ve bunun için uğraş eden biriyim. Benim maksadım her vakit kazanmak ve daima bu maksat için uğraşırım.” halinde konuştu.
  Yunan futbolcu, Trabzon’da alışamadığı ya da beğenmediği bir şeyin olmadığını da belirterek, “Çünkü ben de kendimi Trabzon kentinden biri üzere hissediyorum. Buraya geldiğim birinci andan itibaren insanları çok daha düzgün anlayabiliyorum. Zira emsal özelliklere sahip bir kişiliğe sahibim ben de. Burada beşerler biraz daha olağandan daha süratli sinirlenebiliyorlar hatta sonlanmaları için rastgele bir neden olmasa dahi kendilerini bir anda çok sonlanmış bulabiliyorlar. Bunun aslında hava durumuyla alakalı olduğunu düşünüyorum. (Gülüyor) Zira bir anda hava güneşliyken bir anda diğer bir hava durumuyla karşılaşabiliyorsunuz. Bunu anlayabiliyorum aslında ben de bu türlü birisiyim.” tabirini kullandı.
  Trabzon’da insanların tutkularıyla yaşadığını kaydeden Bakasetas, şöyle devam etti:
  “Şehrin içinde gezdiğiniz vakit Trabzonspor’un başarılı olup olmadığını anlayabiliyorsunuz. İnsanların yüzündeki o sözlerden Trabzonspor’un kazanıp kazanmadığını görebiliyorsunuz. Kimi vakitlerde tahminen gereğinden fazla reaksiyonlar verebiliyorlar. Ben de bu türlü biriyim aslında o yüzden hiç yabancılık çekmiyorum. Bunun bir sorun oluşturmadığını düşünüyorum. Zira her şeyi sonlarda, limitlerde yaşamayı seven birisiyimdir. Trabzon beşerinin da bu türlü olduğunu düşünüyorum. Hem memnunluğu hem tahminen de hududu, öfkeyi tam manasıyla sonlarda hatta sonların da ötesinde yaşayabiliyorlar. Lakin dediğim üzere bunu garipsemiyorum. Hatta ben de bu türlü biri olduğum için adaptasyonum konusunda da yardımcı olduğunu düşünüyorum bu türlü ögelerin.
  Bakasetas, oyun usulü olarak kime benzediği konusundaki bir soru üzerine, “Sorunuzun birinci anda karşılığı biraz güç. Zira düşündüğümde birinci anda aklıma gelen bir isim yok, tahminen James Rodriquez ismini verebilirim. Büsbütün benzemesek de… Dediğim üzere onun dışında kendi stilime yakın bulduğum birinci anda oyuncu olarak aklıma biri gelmiyor.” karşılığını verdi.
  Yunan futbolcularının birçoklarının Türkiye’de başarılı olduğunu lisana getiren Bakasetas, şu tabirleri kullandı:
  “Evet, birçok Yunan oyuncunun burada başarılı olduğunu görüyoruz. Ben bunu kültürümüzdeki ortak noktalara bağlıyorum. Zira kültür olarak birbirine yakın iki ülkeden bahsediyoruz ve Yunan oyuncularımız buraya geldiklerinde adapte olmalarında rastgele bir ıstırap yaşamıyorlar. Kültürün aslında neredeyse tamamını bildiklerinden ötürü daha süratli formda buraya adapte olabiliyorlar. Bütün Yunan oyuncularla bağlantı halindeyim ve hepsinin de burada olmaktan ötürü çok keyifli olduklarını söyleyebilirim size. Hepsi hem taraftarlardan büyük bir sevgi görüyorlar hem de bir arada çalıştıkları hocalarından ve grup arkadaşlarından gördükleri bu sevgi ve takviyenin karşılığını verebilmeye çalışıyorlar. “
  “Avcı, saha içinde özgürlük verdi”
  Bakasetas, muvaffakiyetinde Abdullah Avcı’nın da kıymetli tesirinin bulunduğunu anlatarak, şunları söyledi:
  “Geldiğim birinci andan itibaren hem bana davranış formu hem bana konuştukları ve tıpkı biçimde de saha içinde bana verdiği özgürlük sayesinde başarılı olabildiğimizi düşünüyorum. Aslında zaten sonuçlar ve elde ettiğimiz muvaffakiyetler da Abdullah Avcı’nın muvaffakiyetini ve bir arada kazandığımız muvaffakiyetleri tek başına tabir edebiliyor. Lakin ben de natürel ki hem transfer sürecimde hem de şu an bir arada çalıştığımız bu ortamda hocamıza teşekkür etmeliyim. Aslında saha içinde gereksinimim olan şeyleri bana verdi. Geldiğim birinci andan itibaren de bana daima sıcak ve yakın davrandı kendisi.”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları