0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Mustafa Bebe: Üstün Lig’e çıkmayı hedefliyoruz

  Mustafa Bebe: Üstün Lig’e çıkmayı hedefliyoruz

  Kulübün lideri ve teknik yöneticisi Mustafa Bebe, 6 yıl evvel bıraktığı ekibin başına tekrar geçmesi için dönem başında teklifte bulunulduğunu ve bu teklifi kabul ederek yine ekibe döndüğünü anlattı.

  2020-2021 döneminde salgından ötürü aksaklıklar yaşanmasına karşın 1. Lig’e yükselmeyi başardıklarını tabir eden Bebe, şöyle konuştu:

  “Allah’a şükürler olsun, emeklerimizin karşılığını almanın memnunluğunu yaşıyoruz. Bu kadar muvaffakiyete karşın kâfi dayanağı göremiyoruz. Tahminen biz kendimizi söz edemiyoruz tahminen sıkıntımızı anlatamıyoruz. Yeni dönem öncesi idmanlarımız çok hoş bir formda sürüyor. İşitme engelli oyuncular biraz daha ilgi alaka bekliyor. İşaret lisanını bilmeden onlarla anlaşmak çok sıkıntı. Ben onlarla vakit geçirerek az da olsa işaret lisanını öğrendim ve anlaşabiliyorum. Ekipte oynayan oyuncuların tamamı Şanlıurfalı, bu dönem da alt yapıdan 9 oyuncuyu gruba kazandırdık.”

  Gayelerinin alt yapıdan gelen genç sportmenlerin kendi gruplarında başarılı olmaları ve ulusal ekiplere seçilmelerini sağlamak olduğunu aktaran Bebe, “Bu yılki amacımız inşallah öncelikle 1. Lig’de kalmak sonra da dayanak bulursak Muhteşem Lig ’e çıkmayı hedefliyoruz. 2020-2021 döneminde hem ampute hem işitme engelliler ekibini birebir anda çalıştırdım. Çok şükür ampute ekibimiz Eyyübiye Belediyespor’u Harika Lig’e, İşitme Engelliler Futbol Takımı’nı ise 1. Lig’e çıkarmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Bu bahiste bana dayanak olan oyuncu ve antrenör arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Onların dayanaklarıyla başarıyı yakalamak kolay oldu. Geçen dönem 3 oyuncumuz genç ulusal kadro aday takımına seçildi, inşallah bu dönem daha çok oyuncumuzun ulusal ekiplere gitmesini bekliyoruz.” diye konuştu.

  “Kentimi temsil etmek istiyorum”

  Oyunculardan Mahmut Can ise 4 yıl evvel katıldığı kadroyla başarıyı yakalamanın sevincini yaşadığını anlattı.

  Son dönem ekip olarak 1. Lig’e çıkmak için gayret ettiklerini ve bunu başardıklarını belirten 20 yaşındaki Mahmut, “Benim bir amacım vardı, evvel grubumda başarılı olmak sonra da genç ulusal ekibe seçilmekti. Çok şükür gayelerime ulaşmayı başardım. Genç ulusal gruba seçildim lakin salgından ötürü kampa çağrılmadık. Bu sene inşallah ulusal kadro kampına katılıp kentimi en düzgün halde temsil etmek istiyorum. Bu dönem çalışmalarımız çok âlâ gidiyor. İnşallah başarılı olup Üstün Lig’e yükselmek istiyoruz.” sözlerini kullandı.

  Eski oyunculardan grubun 2. Lideri Mustafa Tanrıverdi de uzun yıllar işitme engelli kadrolarda kaleci olarak vazife yaptığını söyledi.

  Daha sonra 1992 yılında bu grubu kurduğunu aktaran Tanrıverdi, işitme mahzurların başarılı olmaları için uğraş harcadığını belirtti.

  AA

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları