0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Newcastle United’dan Brendan Rodgers için 16 milyon pound!

  Newcastle United’dan Brendan Rodgers için 16 milyon pound!

  İngiltere Premier Ligi gruplarından Newcastle United’ın yeni sahibi Muhammed bin Selman, teknik yöneticilik vazifesi için Leicester City’yi çalıştıran Brendan Rodgers’ı istiyor.

  Rodgers için 16 milyon pound

  İtalyan gazeteci Di Marzio’nun haberine nazaran; İngiliz grubunun, Brendan Rodgers’ı grubun başına getirilebilmesi için Leicester City’ye özgür kalabilmesi için 16 milyon pound ödemesi gerekiyor. 

  Bilindiği üzere İngiltere Premier Ligi, Suudi Arabistan kaynaklı şirketlerden oluşan konsorsiyumun İngiliz futbol grubu Newcastle United’ı satın almasına onay verildiğini duyurmuştu. 

  Premier Ligi’nden yapılan açıklamada, Newcastle United’ın Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF), PCP Capital Partners ve RB Sports&Media’dan oluşan konsorsiyum tarafından devralınması konusundaki uyuşmazlığın çözüldüğü bildirildi.

  Açıklamada, “Premier Lig, Suudi Arabistan Krallığı’nın Newcastle United Futbol Kulübü’nü denetim etmeyeceğine dair yasal olarak bağlayıcı teminatlar aldı. Tüm taraflar, Newcastle United Futbol Kulübü ve taraftarlarına mutlaklık ve netlik kazandıran bu süreci sonuçlandırmaktan memnuniyet duymaktadır.” tabirine yer verildi.

  300 milyon sterlin

  Yaklaşık 300 milyon sterlin pahasındaki satış, yaklaşık 18 aydır yetkili merciler tarafından onaylanmayı bekliyordu.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları