0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Onur Göçmez: MKE Ankaragücü karşısında amacımız galibiyet

  Onur Göçmez: MKE Ankaragücü karşısında amacımız galibiyet

  Kulüp tesislerinde idare heyeti üyeleriyle gazetecilere açıklamalarda bulunan Göçmez, 3 yıl evvel uğraş verdikleri periyoda nazaran hem kadro olarak hem oyun sistemi hem de rakipleri bakımından çok değişiklikler yaşandığını söyledi.

  Hürmet duydukları bir takımla puan çabasına gireceklerini belirten Göçmez, “Çok hoş, çok zevkli bir maç olacak. Kanımca TFF 1. Lig’deki en mücadeleci, en renkli bir maç bizi bekliyor. Hak edenin kazanacağı, öteki faktörlerin devreye girmeyeceği bir maç olsun. MKE Ankaragücü karşısında amacımız alışılmış ki galibiyet.” dedi.

  Göçmez, sakatlık ve yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) etkilenen futbolcularının durumlarının düzeldiğini, maça yalnızca grip olan Lokman Gör’den mahrum çıkacaklarını anlattı.

  İdari mevzulara değinen Göçmez, şöyle konuştu:

  “3 yıl evvel kurumsallaşma ismi altında bahsettiğimiz birincilerden birinde, Bandırmaspor Kulübü Başkanlığı, TOKİ’deki binamızda bir aylık çalışma ile tek merkezden yönetilmeye başladı. Çarşı binamızı kapattık, bütün idari ofislerimizi buraya taşıdık. Sportif yöneticileri burada, toplumsal tesislerimiz de burada artık tam aile olduk. Bugün prestijiyle hiçbir futbolcumuzun vakti gelen alacağı ve prim alacağı yok. Bu kent, idare konseyimizin maksat ve emellerinin ne olduğunu anlamıştır. Maksadımız tek, şapkamız tek, uğraşımız tek; o vakit daima bir arada bu tek savaş için tek uğraş için birlik olalım. Bizim tek gayretimiz, Bandırmaspor’u Türkiye’nin her yerinde ismimizden ötürü gururla temsil etmek. Bizi lütfen kimse sıralamada bir yerlere koymasın, bizim tek maksadımız, tek savaşımız bu. Hiçbir kadro karşısında da ezik futbol oynamayacağız, 90 dakika savaşacağız ve uğraş edeceğiz.”

  AA

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları