0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Rafael Nadal’ın kortlara dönüş tarihi belirsizliğini koruyor

  Rafael Nadal’ın kortlara dönüş tarihi belirsizliğini koruyor

  İspanyol tenisçi Rafael Nadal, ayağında devam eden sakatlık nedeniyle kortlara dönüş tarihinin şimdi belirli olmadığını söyledi.

  Sakatlığı nedeniyle ağustos ayından bu yana kortlara çıkamadığı için dünya sıralamasında altıncılığa kadar gerileyen 35 yaşındaki tenisçi, sıhhat durumuna ait son gelişmeleri paylaştı.

  Basın toplantısı düzenleyen İspanyol tenisçi, büsbütün güzelleşmeden kortlara dönmeyi düşünmediğini belirerek, “Bu sakatlığı büsbütün atlatmak istiyorum. Tekrar oynayabileceğim tarih, şimdi aşikâr değil. Kortlara dönmek için her gün çalışmalarımı sürdürüyorum.” dedi.

  Tenis mesleğinde belirli planlar üzerine odaklandığını kaydeden Rafael Nadal, “Bu planların yüzde yüzünü gerçekleştirmek istiyorum lakin bu yalnızca benim denetimimde değil. Kendime güveniyorum ve ruhsal istikametten olumlu formda motive olmaya çalışıyorum.” tabirlerini kullandı.

  Tedavisinde olumlu gelişmeler yaşandığını da vurgulayan Nadal, “Şu anda kendime yüklemeler yapıyorum lakin bunların ne kadar başarılı olduğunu bilemiyorum. Orta vadeli bir periyotta kortlara dönebilmek için idmanlarda çok daha dikkatli davranıyorum.” halinde konuştu.

  İsviçreli Roger Federer ve Sırbistanlı Novak Djokovic ile tıpkı sayıda (20) grand slam şampiyonluğu bulunan Nadal, bunların 13’ünü Fransa Açık, 4’ünü ABD Açık, 2’sini Wimbledon ve birini Avustralya Açık’ta yaşamıştı.

  AA

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları