0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Son dakika Galatasaray haberi! Galatasaray’da sıra Kemerburgaz’da…

  Son dakika Galatasaray haberi! Galatasaray’da sıra Kemerburgaz’da…

  Galatasaray’da lider Burak Elmas ve takımı planlarını bir bir hayata geçirirken sıra Kemerburgaz’a geldi. Fatih Terim’e 3 yıllık yeni kontrat imzalatan Burak Elmas, 25 milyon euro’ya sıfırdan genç bir grup kurdu. (Sabah)

  En değerli seçim vaadi olan 100 milyon dolar sponsorluk kelamını tuttu. Sixt ile forma göğüs reklam mutabakatını 5 yıllığına 250 milyon TL’ye çıkaran G.Saray Lideri, NEF’i 10 yıllığına 725 milyon TL’ye stadyum isim sponsorluğuna ikna etti.

  Pazar günkü mali kongre sonrasında harcama yetkisi isteyecek olan Burak Elmas’ın sıradaki büyük projesi ise Kemerburgaz… İdaresine inşaat dalında uzmanlaşmış İhtimam Kuzu ve Ozan Şener’i alan Elmas, bu iki yöneticiyle Kemerburgaz’ın finansman problemini çözecek. Sarı-kırmızılı kulübün kasasından Kemerburgaz projesi için para çıkmayacak ve sponsorlar maliyeti üstlenecek.

  İSTERSENİZ DİSİPLİNE VERİN!

  Galatasaray’da dün yapılan divan heyetinde gergin anlar da yaşandı. Üyelerden Ayhan Yeğinsu, Romanya’dan bir gazeteyi kaynak göstererek, “Hagi’nin Morutan transferinden 2 milyon euro aldığı, sonraki satıştan da %30 hisse alacağı yazıyor” tabirlerini kullandı.

  Lider Elmas ise bu kelamlara sert reaksiyon gösterip, “Bize isnat edilen suçlamalar var. Transferde yolsuzluk, kurul kasıtlı olarak iknayla sevk var.

  Gazete kupürüyle bir şey isnat ettiniz. Hangi gazete, kim yazmış… Bir cürüm isnat ediyorsanız gereğini yapın, disipline sevk edin” cevabını verdi.

  En kıymetli seçim vaadi olan 100 milyon dolar sponsorluk kelamını tuttu. Sixt ile forma göğüs reklam muahedesini 5 yıllığına 250 milyon TL’ye çıkaran G.Saray Lideri, NEF’i 10 yıllığına 725 milyon TL’ye stadyum isim sponsorluğuna ikna etti.

  Pazar günkü mali kongre sonrasında harcama yetkisi isteyecek olan Burak Elmas’ın sıradaki büyük projesi ise Kemerburgaz… İdaresine inşaat bölümünde uzmanlaşmış İhtimam Kuzu ve Ozan Şener’i alan Elmas, bu iki yöneticiyle Kemerburgaz’ın finansman problemini çözecek. Sarı-kırmızılı kulübün kasasından Kemerburgaz projesi için para çıkmayacak ve sponsorlar maliyeti üstlenecek.

  İSTERSENİZ DİSİPLİNE VERİN!

  Galatasaray’da dün yapılan divan şurasında gergin anlar da yaşandı. Üyelerden Ayhan Yeğinsu, Romanya’dan bir gazeteyi kaynak göstererek, “Hagi’nin Morutan transferinden 2 milyon euro aldığı, sonraki satıştan da %30 hisse alacağı yazıyor” tabirlerini kullandı.

  Lider Elmas ise bu kelamlara sert reaksiyon gösterip, “Bize isnat edilen suçlamalar var. Transferde yolsuzluk, komite kasıtlı olarak iknayla sevk var.

  Gazete kupürüyle bir şey isnat ettiniz. Hangi gazete, kim yazmış… Bir hata isnat ediyorsanız gereğini yapın, disipline sevk edin” cevabını verdi.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları