0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Suudiler artık de İnter’i istiyor!

  Suudiler artık de İnter’i istiyor!

  Dünyanın dört bir yanından varlıklı iş adamları ve şirketler, son yıllarda Avrupa futboluna önemli yatırım yapıyor. Chelsea, Manchester City ve PSG bu yatırımla düzey atlayan kulüplerden kimileri. Son olarak Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF), uzun müddettir peşinde koştuğu Newcastle United’ın paylarının yüzde 80’ini 350 milyon Euro karşılığında satın almıştı. Bu mutabakat sonrasında Newcastle’ın yapacağı transferler merakla beklenirken, PIF bir büyük atılım için daha kolları sıvadı.

  Zhang, sıcak bakıyor

  Suudi fonun artık de İtalya’da geçen yıl şampiyonluğa uzanan İnter Milan’ın peşine düştüğü belirtildi. Fonun yöneticileri İnter’in Çinli sahibi Steven Zhang bir görüşme gerçekleştirdi. Calciomercato’da yer alan habere nazaran PIF, İtalyan devini satın almak için 1 milyar Euro’yu gözden çıkarttı. Zhang’in de yapılan teklife sıcak baktığı kısa mühlet içerisinde muahedenin tamamlanabileceği öğrenildi.

  Gaye imaj güçlendirmek

  Yapılan yorumlarda PIF’nin, Avrupa’da Suudi Arabistan’ın imajını güçlendirmek için futbolu araç olarak kullanmak istediği belirtildi. Bu doğrultuda İnter’in satın alınmasının akabinde Fransa’dan da bir kadro için çalışmalar yapılacağı kaydedildi. PIF’nin bu ülkedeki birinci maksadının, Cengiz Ünder’in de formasını giydiği Marsilya olduğu öne sürüldü.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları