0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Tekvandoda tesis muştusu

  Tekvandoda tesis muştusu

  Metin Şahin, Keçiören’de Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenen Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası’nda bir konuşma yaptı.

  Türk tekvandosunun dünyanın en düzgünleri ortasında yer aldığını vurgulayan Metin Şahin, “Keçiören Belediye Liderimiz Turgut Altınok bize 22 dönümlük bir arazi verdi. İnşallah bu jeste, federasyon olarak başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katkılarıyla, yapacağımız tesisi 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na yetiştirerek karşılık vereceğiz.” sözlerini kullandı.

  Türk tekvandosunun 2004’ten bu yana her olimpiyatta madalya aldığını vurgulayan Şahin, “Bu bizim için çok büyük bir gurur sıkıntısı. Çok az kotayla aldığımız bu muvaffakiyetler yalnızca olimpiyatla hudutlu değil. Avrupa’da, dünyada ve yapılan bütün milletlerarası karşılaşmalarda atletlerimiz her yılı bir madalya rekoru kırarak tamamlamıştır. Bütün bunlarla bir arada 2004’te 90 binlerde olan atlet sayımız bugün 600 binlere dayanmıştır. Allah bizleri muzaffer kıldı ve şu an başarımız tüm dünyada konuşuluyor.” değerlendirmesinde bulundu.

  Şampiyona yarın sona erecek

  Ankara’da devam eden Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası devam ediyor.

  Toplam 72 vilayetten 688 kulübe bağlı 2 bin 187 atletin katıldığı ve 8 Ekim’de başlayan tertip yarın sona erecek.

  Şampiyonadan sonra 16-17 Ekim’de ulusal grup seçmeleri yapacak. Seçmelerden sonra 12-15 Kasım’da Bosna Hersek’te düzenlenecek Avrupa Gençler Tekvando Şampiyonası’na katılacak ulusal sportmenler muhakkak olacak.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları