0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Trabzonspor’da gaye Fenerbahçe maçı

  Trabzonspor’da gaye Fenerbahçe maçı

  Trabzonspor , Teknik Yönetici Abdullah Avcı idaresinde Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan idmanda Bordo-Mavililer ısınma hareketlerinin akabinde ayak tenisi ve kişisel çalışmalar gerçekleştirdi. Ulusal kadrolarına giden oyuncuların da dönüşüyle bugünden itibaren tam kapasiteli çalışacak olan Fırtına, maç gününe kadar ise büsbütün taktik antrenmanlar üzerinde duracak.

  Bu kere maksat seriye devam!

  Üstün Lig ’de 20 maçtır yenilmeyen ve ligde devam eden en uzun serinin sahibi olan Trabzonspor, daha uzun bir seriyi en son 1995’te 26 maçla yakalamıştı. Bordo-Mavililer’in o serisi ise Aralık 1995’te Fenerbahçe karşısındaki 3-1’lik yenilgiyle sona ermişti.

  Akyazı’da ağır mesai

  Taraftar kümeleri, Fenerbahçe maçına yönelik özel hazırlıklarına devam ediyor. Hafta sonunda tribünde dev bir koreografi planı var. Hafızalara kazınacak bir görsel tasarlayan taraftarın hazırlıklarda son etapta olduğu belirtildi.

  İsabetli şuttan vazgeçmek yok!

  52 kereyle ligin rakip kaleye en fazla şut gönderen ekibi olan Trabzonspor’da teknik yönetici Abdullah Avcı egzersizlerde oyunculardan sık sık birebir şekilderakip kaleyeisabetli şutlar göndermelerini istiyor. Her egzersizde bilhassa atakçılar özel şut çalışması yapıyor.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları