0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Türk futbolunda son tartışma: Hangi hakem düdüğünü asmalı?

  Türk futbolunda son tartışma: Hangi hakem düdüğünü asmalı?

  Üstün Lig ‘de 2021/22 döneminde 8 hafta geride kaldı, liglerde yapılan hakem ataları ise yeri geldi en kritik maçların bile önüne geçti. Ulusal orta öncesi gündemde yeniden hakemler vardı. Kulüpler Birliği Vakfı, geçtiğimiz günlerde ligde yaşanan hakem kararları sonrasında fevkalâde toplanırken, ve MHK yöneticilerine isim isim kara listeyi verdi, “Biz artık bu hakemleri istemiyoruz” dedi.

  TFF ve MHK’nın ne reaksiyon vereceği merak konusu. Pekala size nazaran bu dönem Üstün Lig ve 1. Lig’de vazife yapan hakemlerden hangileri artık yeşil çimlere ayak basmamalı. Türk futbol kamuoyuna soruyoruz; Düdüğü kim ya da kimler asmalı?

  Toplantının akabinde açıklamada bulunan Kulüpler Birliği Lideri Ahmet Ağaoğlu, MHK sisteminin değişmesi konusundaki kararlılıklarını tekrarlamış ve şu sözleri kullanmıştı:

  ‘6-7 ayı aşkındır yaptığı bir çalışma var’

  “Son vakitlerde da kamuoyunun malumu olduğu üzere hakem kararlarıyla alakalı olarak çok önemli badireler var. Kulüpler Birliği’nin MHK yapısıyla ilgili olarak uzun müddettir 6-7 ayı aşkındır yaptığı bir çalışma var. Bununla alakalı yol haritası, tedbirler ve yapısal değişiklikleri belirledik” dedi.

  ‘MHK sisteminin değişmesi konusunda kararlıyız!’

  “MHK sisteminin değişmesi konusunda kararlıyız” tabirini kullanan Ahmet Ağaoğlu şöyle devam etti: “20 yıldır MHK gidiyor, MHK geliyor. 14-15 MHK gitti geldi. 6-7 defa federasyon değişti. 150’nin üzerinde Muhteşem Lig kulüp lideri değişti fakat birtakım isimler daima orada, hiç değişmiyor.”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları