0 MAÇ 0,00

ORAN

BANKO MEDYA BANKOSUNA TAHMİN
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Yusuf Demir için Türkiye ihtimali kalmadı

  Yusuf Demir için Türkiye ihtimali kalmadı
  Rapid Wien’den Barcelona’ya satın alma opsiyonlu kiralık olarak transfer olan Yusuf Demir’in, bundan bu türlü Türkiye Ulusal Kadrosu forması giyme talihi kalmadı. Tercihini Avusturya Ulusal Ekibi’nden yana kullanan Türk asıllı Avusturyalı futbolcu, birinci olarak Avusturya formasıyla 28 Mart’ta bir resmi maça çıkmasına karşın, bu ulusal ortaya kadar Türkiye’ye geçiş yapma hakkını koruyordu.

  Dördüncü resmi maçı olunca limiti aştı

  Avusturya A Ulusal Grubu’nda Yusuf Demir bu ulusal ortada deplasmanda Faroe Adaları’na karşı forma giyince, ulusal grup tercihini değiştirip Türkiye’de oynama hakkını kaybetti. Yalnızca iki dakika forma giydiği bu Dünya Kupası eleme maçı, Barcelonalı futbolcunun Avusturya’daki dördüncü resmi maçı oldu.

  FIFA’nın tanıdığı yeni geçiş hakkını yitirdi

  FIFA’nın tanıdığı yeni ulusal kadro değiştirebilme hakkına nazaran; 21 yaşın altındaki bir oyuncu, birinci a ulusal ekibinde en fazla üç resmi maçta forma giymişse, oynama uygunluğu olan ikinci bir ulusal gruba geçebiliyor. Genç futbolcu Barça formasıyla bu dönem dört La Liga ve bir Şampiyonlar Ligi uğraşında forma giyerken, birinci performansları Katalan takımında heyecan yarattı.

  İLGİLİ GÖRÜNTÜ

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  canlı maç izle

  banko tahminler

  banko kuponlar

  iddaa tahminleri

  canlı maç izle

  discord sunucuları

  discord sunucuları